11 شهریور 1401

به نطر من لطیف تر و زیبا تر از گربه‌ها حیوانی نیست. یکی از معروف ترین نژاد گربه در جهان گربه پرشین می‌باشد. گربه پرشین در واقع همان گربه هم وطن ما بوده که با این نام شناخته شده است. قطعا همه‌ی ما با این نژاد آشنا هستیم. گربه ایرانی جثه متوسطی داشته و موهای بلند زیبایی دارد. رنگ این گربه بیشتر سفید و یا قهوه‌ای متمایل به بور است. گربه پرشین نه تنها در ایران بلکه در دنیا طرفدار بسیاری دارد. موهای گربه باعث شده تا ظاهر آن گوگولی و دلبر شود. زمانی که گربه پرشین را لمس می‌کنید گویی تپه‌ای از خز زیبا و مرغوب را نوازش کرده‌اید.  تصور کنید که بر تن این گربه دلنواز لباس‌های رنگارنگی پوشانده شود. من اگر چنین صحنه‌ای را ببینم این گربه پرشین ملوس را با هیچ گربه و چیزی در دنیا عوض نخواهم کرد. لباس‌های زیبا و بسیار شیکی برای گربه پرشین وجود داشته که با خریداری آنان می‌توانید صحنه‌ای دلگش و خیلی جذاب را تماشا کنید. در این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با لباس گربه پرشین دریافت نمایید.

لباس گربه پرشین-manaarghavanpet.ir

انواع لباس گربه پرشین

همان گونه که در فصل‌های مختلف از لباس‌های متنوعی استفاده می‌کنیم. برای گربه پرشین نیز این موضوع وجود داشته و لباس فصلی متنوعی برای گربه پرشین طراحی شده است. انواع لباس گربه پرشین در فصل‌های مختلف به شرح زیر است:

  1. فصل بهار: همان گونه که در فصل بهار هوا گرم شده اما سردی هنوز رخت نبسته است، لباس‌ها نیز نباید بسیار گرم و یا نازک باشند. در فصل بهاری برای گربه پرشین ترکیب مختلفی وجود دارد، شما می‌توانید از یک کلاه آفتابی به همراه پیراهن و دامن استفاده کنید. یک چتر کوچک مناسب بارش ابر بهاری برای گربه پرشین در نظر بگیرید. اگر گربه پرشین شما به رنگ سفید استف از رنگ‌های جیغ مثل سرخ و کاربنی استفاده کنید و گربه خود را به یک دلبر ملوس تبدیل نمایید.
  2. فصل تابستان: در این فصل هوا به شدت گرم بوده و گربه نیز دارای موی زیادی است، از این رو نباید لباس زیادی بر تن گربه بپوشانید. کلاه تابستانی به همراه عینک آفتابی را فراموش نکرده و به جای لباس‌های پوشیده به سراغ نیم تنه و شلوارک بروید. اگر خواهان عکاسی از این صحنه‌ی به شدت دلبرا می‌باشید، یک نوشیدنی خنک به همراه نی به دست گربه داده و یک استیل گنگ به گربه ببخشید. در این فصل هوا داغ بوده و آسفالت به شدت گرم شده است، برای جلوگیری از سوختن دست و پای گربه از پاپوش‌های تابستانی استفاده نمایید.
  3. فصل پاییز: در فصل خزان هوا سرد می‌شود، اما گربه پرشین و ملوسک ما به دلیل موهای بلندی که دارد، زیاد سردش نخواهد شد. اما می‌توانید لباس‌های پوشیده را انتخاب نمایید. در ابتدای پاییز مدارس باز شده و سال تحصیلی شروع می‌شود، برای جذاب تر کردن ملوسک خود در این بازه زمانی می‌توانید لباس دانش آموزی بر تن گربه پرشین خود کنید. یک عینک گرد فریم مشکلی، به همراه لباسی شبیه اونیفرم مدرسه و یک کوله پشتی کوچک چه خواهد کرد با این پشمالو با نمک، تصور کنید به همراه گربه خود در ساعات تعطیلی مدارس به پیاده روی رفته‌اید، شک ندارم که توجه هر فردی را به سمت این دانش آموز کوچولو جلب خواهد شد.
  4. فصل زمستان: در فصل زمستان برای جلوگیری از سرما زدگی و خیس شدن گربه در روز‌های بارانی و برفی سعی کنید، زیاد و طولانی مدت با گربه پرشین بیرون نمانید. برای این فصل به سراغ کاپشن، پافر و حتی هودی نیز می‌توانید بروید. هودی جذابیت زیادی به گربه خواهد داد. اگر کلاه هودی را بر سر گربه بگذارید، این زیبایی چندین برابر خواهد شد. در این فصل بیشتر لباس‌ها ضخیم و گرم هستند.

لباس گربه پرشین در مجلس متفاوت خواهد بود. لباس مجلسی زرق و برق جذابی داشته و شیک و رسمی است. لباس مجلسی گربه پرشین بسیار خاص و زیبا است. می‌توان از لباس شب بانوان و آقایان ایده گرفت و لباس زیبایی بر تن توپ پشمالو و سفید کرد.

انواع لباس گربه پرشین-manaarghavanpet.ir

کلام آخر

 گربه پرشین یا گربه ایرانی موهای بلندی و پرپشتی داشته و باعث شده تا ظاهری تپل مپل به گربه داده شود. زیبایی این گربه باعث شده تا برای زیباتر شدن آن به سراغ لباس‌های مختلف رفت. لباس‌های زیبا و بسیار متنوعی برای انواع گربه‌ها مخصوصا گربه پرشین طراحی شده است. برای خرید گربه پرشین فروشگاه مانا ارغوان در خدمت شما بوده است. این فروشگاه انواع وسایل مورد نیاز حیوانات خانگی را با کیفیتی درخور و قیمتی مناسب عرضه می‌کند. علاوه بر گربه پرشین انواع وسایل مورد نیاز گربه پرشین را نیز می‌توان از این فروشگاه خریداری نمود.