01 شهریور 1401

این روز‌ها سگ‌ها تنها یک حیوان خانگی نیستند، بسیاری از ما تاب دوری از این عزیزان دل نداشته و در مکان‌های مختلف، مثل پارک، مسافرت و حتی مجالسی که در آن دعوت شده ایم، سگ‌ها را با خود می‌بریم. وقتی لباس پلو خوری به تن کرده ایم، برای هاپوی جذاب نیز باید لباسی زیبا و مناسب را تهیه کرد. لباس سگ مجلسی با تمام لباس‌های او فرق کرده و دارای ظاهری شکیل تر مناسب مهمانی است. شاید خرید و پوشیدن لباس بر تن سگ کار عجیبی به نظر بیاید، ما باعث ایجاد تنوع و همچنین روحیه در سگ کوچولوی ما خواهد شد. بسیاری از سگ‌ها به لباس‌ها عکس العمل مثبت نشان داده و خواهان پوشیدنشان هستند. تصور کنید یک سگ سفید و یا قهوه‌ای که لباسی شیک و جذاب بر تن کرده و راهی مراسم می‌شود. صحنه ای جذاب و دلبر بوده که کسی آن را از دست نخواهد داد.  در این مطلب این موضوع را به خوبی بررسی خواهیم کرد. اگر شما نیز به دنبال بهترین لباس سگ مجلسی برای هاپوی خود هستید، با ما همراه شوید.

لباس سگ مجلسی-manaarghavanpet.ir

انواع لباس سگ مجلسی

بله درست خوانده‌اید، انواع لباس وجود داشته که هنگام انتخاب آنان باید به نکات مختلفی توجه داشته باشد.

  • جنسیت سگ:

جنسیت سگ مهم ترین فاکتور پیش از انتخاب و خرید لباس سگ مجلسی است. همیشه لباسی تن سگ کنید که با جنسیت آن متناسب باشد. جنسیت سگ در انتخاب اکسسوری‌ها نیز محدودیت ایجاد کرده و تنها باید اکسسوری مناسب را تهیه کنید.

  • آب و هوا و فصل:

همان گونه که ما در فصول مختلف سال هر نوع لباسی را به تن نمی‌کنیم، برای سگ‌ها نیز این موضوع وجود دارد. برای تابستان پارچه‌های خنک و سبک و در فصل زمستان پارچه‌های ضخیم وگرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  • مد روز:

شاید باورتان نشود، برای لبتس سگ نیز دنیای مدلینگ وجود دارد. گاهی اوقات افرادی که دارای چندین سگ هستند، به سراغ لباس‌های ست و هماهنگ می‌روند. در بعضی مواقع یک نوع اکسسوری خاص مد شده که برای سگ‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اگر دوست دارید تا سگ دوست داشتنی شما در روز مراسم بدرخشد، به مد توجه کنید.

  • سبک پوششی مورد نظر شما:

چه نوع سبکی را می‌پسندید؟ آیا شما از آن دسته افرادی هستید که لباس اسپرت را بر لباس‎های رسمی و خشک ترجیح می‌دهید؟ و یا به دنبال این هستید که در مجالس لباس بسیار متفاوتی بر تن سگ کوچولوی خود کنید و کت و شلوار‎های رسمی را می‌پسندید؟ نوع سبک پوشش باعث شده تا شاهد انواع لباس سگ مجلسی باشیم. استایل گنگ این روزها علاوه بر این که مد می‌باشد، کاملا محبوب بوده و افراد بیشتر این سبک را برای پوشش سگ خود می‌پسندند.

  • ویژگی ظاهری سگ:

سگ‌های پا کوتاه برای لباس ب محدودیت بیشتری مواجه هستند، سگ‌هایی مو آلود یا پر از مو که دارای مقدار زیادی مو هستند نیز نمی‌توانند هر نوع لباسی را بر تن کنند. از این رو شکل و شمایل سگ نیز باعث شده تا متفاوت و متغییر باشد.

  • تم مجلسی:

بسیاری از افراد پیش از آن که مجلس برپا شود، اعلام می‌کنند که تم مهمانی چه رنگی است. با این اعلام افرادی که به مهمانی دعوت شده اند، موظف به پیروی از تم و پوشش لباس خاصی هستند. به عنوان مثال در شب یلدا تم به رنگ سرخ و سبز خواهد بود. از این رو تم مجلس نیز در گوناگونی لباس سگ مجلسی بی تاثیر نمی‌باشد.

در کنار لباس سگ مجلسی، اکسسوری خاص مجلسی نیز وجود دارد. کروات و پا پاپیون‌هایی که برای مجلس و مهمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار خاص و متفاوت است. حتی سک سری زیرورآلات نیز برای سگ‌ها وجود داشته که در کنار لباس  مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تم مجلسی-manaarghavanpet.ir

کلام پایانی  

 در حال حاضر لباس سگ مجلسی یکی از کالاهای پر فروش در بازار می‌باشد. چرا که افرادی که دارای سگ هستند، برای خاص نمودن کوچولوی خود پوشش سگ را تغییر خواهند داد. در بازار انواع و اقسام لباس سگ مجلسی وجود دارد. اما تنها تعداد محدودی از فروشندگان لباس سگ مجلسی را با کیفیت و جذاب و شیک ارائه خواهند کرد. مجموعه مانا ارغوان زیباترین و در عین حال شکیل‌ترین لباس مجلسی سگ را ارائه خواهند داد. این مجموعه بهترین فروشگاه جهت خرید لباس سگ هستند، با توجه به این که سگ‌ها دارای نژاد متعددی هستند، باید تنوع بسیاری در لباس سگ مجلسی وجود داشته باشد. در حال حاضر مجموعه مانا ارغوان یکی از بهترین عرضه کنندگان لباس سگ در بازار است.